Özkan Uğur hastalığı nedir, ne kanserine yakalandı? Özkan Uğur sağlık durumu nasıl?

Merhabalar,

Özkan Uğur hastalığı nedir, ne kanserine yakalandı? Özkan Uğur sıhhat durumu nasıl? soruları gündeme geliyor. Özkan Uğur hastalığı ve Özkan Uğur sıhhat durumu nasıl soruları gündeme geliyor. Özkan Uğur hastalığı nedir, ne kanserine yakalandı? Özkan Uğur sıhhat durumu nasıl? merak ediliyor. Özkan Uğur hastalığı nedir, ne kanserine yakalandı? Özkan Uğur sıhhat durumu nasıl? Ayrıntılar haberimizdedir…

ÖZKAN UĞUR HASTALIĞI NEDİR?

MFÖ kümesinin usta isimlerinden Özkan Uğur, bir müddettir 3. sefer yakalandığı lenf kanseriyle uğraş ediyor. Uğur’un 3 aydır Koşuyolu’ndaki özel bir hastanenin ağır bakımında tedavi gördüğü ve kendisi için beyaz kan arandığı öğrenildi. Bedenindeki kanserli hücreler temizlenen oyuncu böbreklerindeki rahatsızlık nedeniyle entübe edildi.

ÖZKAN UĞUR NE KANSERİNE YAKALANDI?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, 8 ay evvel tekrar rahatsızlanan Özkan Uğur, ağır bakımda tedavi görüyor. Son günlerde sanat dünyasının isim vermeden paylaştığı “beyaz kan arıyoruz” ilanının Özkan Uğur için istendiği de öğrenildi. Aranan kanın bulunmasının akabinde böbreklerinden de rahatsızlanan Özkan, entübe edildi. Öte yandan Özkan Uğur’un bedenindeki kanserli hücreler de temizlendi.

Geçtiğimiz sene 3. kere kansere yakalandığını öğrenen Özkan Uğur, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada “Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en yararlı sonucu almak ismine bir mühlet kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir süre ertelemek durumundayız. En kısa müddette buluşmak ümidi ve sevgilerimle…”

ozkan ugur hastaligi nedir ne kanserine yakalandi ozkan ugur saglik durumu nasil 0 MuKis3t5

ÖZKAN UĞUR SIHHAT DURUMU NASIL?

Üçüncü kere lenf kanserine yakalanan Özkan Uğur’un 3 aydır ağır bakımda tedavi gördüğü ve haftalardır kendisi için beyaz kan arandığı ortaya çıktı. Bedenindeki kanserli hücreler temizlenen ünlü isim böbreklerinde yaşadığı sorun nedeniyle entübe edildi.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın